Zmywacz do hamulców Brake CLEANER BETA 9740/500S

097401050

Cena jednostkowa brutto: 46,90 PLN/l

  • szt.
  • Cena netto: 17,05 zł 20,97 zł

Zamówienie wysyłamy kurierem.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Zmywacz do hamulców - Brake CLEANER - BETA 9740

Dbanie o sprawne hamulce w samochodzie to absolutna konieczność. Tylko tak możemy zapewnić sobie i pozostałym uczestnikom ruchu bezpieczeństwo na drodze. Poza regularnymi przeglądami ważne jest także czyszczenie układu hamulcowego. Niezbędny w trosce o działające bez zarzutów hamulce jest zmywacz do hamulców. Jest on idealny do czyszczenia tarcz i klocków hamulcowych oraz silników. Zmywacz hamulcowy dokładnie usuwa smołę i smar, a do tego nie zostawia osadu. Sprawdza się również jako odłuszczacz do powierzchni metalowych. Często zmywacz do hamulców stosuje się także w celu ograniczenia piszczenia podczas hamowania. Systematycznie stosowany zmywacz hamulcowy dba o kondycję układu hamulcowego, a tym samym wydłuża żywotność samochodu.
 
Co niezwykle ważne, nasz zmywacz do tarcz hamulcowych jest prosty w użyciu i szybko odparowuje. Dzięki temu czyszczenie tarcz i klocków hamulcowych idzie sprawnie i bezproblemowo. Zmywacz hamulcowy z naszego sklepu jest w pełni bezpieczny dla samochodu, nie uszkadza tworzyw sztucznych ani gumy. Produkt ma formę klarownej i bezbarwnej cieczy. Nie zawiera szkodliwych chlorofluorowęglowodorów (CFC), przez co nie przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza.
 

Jak aplikować zmywacz do hamulców?

Czyszczenie hamulców, silnika czy gaĽnika przy pomocy naszego zmywacza jest bardzo proste. Wystarczy zaaplikować potrzebną ilość produktu na element, który chcemy wyczyścić, a następnie wyczyścić go ściereczką. Nakładanie zmywacza mocno ułatwia specjalna pompka, która jednocześnie pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.